מרכז את העצבים "Centro Las Rastras"

קמפוס משרדים גדול במרכז צ’ילה בחר במזגן Innova 2.0 ללא יחידת חוץ בזכות הטכנולוגיה המתקדמת החסכונית באנרגיה והתקנתו הקלה על קירות לבנים וזכוכית.

מלון ריו גרני

מלון ריו גרני היוקרתי בשוויץ נבנה במאה ה19 ושופץ לאחרונה כדי לשמר את הפאר המקורי של הנכס.
בעשרות חדרי ומתקני המלון נהנים האורחים ממיזוג אוויר ללא יחידה חיצונית על ידי מזגן Innova 2.0 ללא כל השפעה אסתטית על פני הבניין המיוחד.

מלון ריו גנרי

מלון נוטינהגאם

מלון “נוטינהגאם בלפרי” הוא מלון 4 כוכבים יוצא דופן אשר נמצא בלב העיר נוטינגהאם באנגליה.

גם מלון זה, כמו עשרות מלונות אחרים , בחר במזגן Innova 2.0 ללא יחידה חיצונית כדי למזג את כל חדרי האירוח במלון.

"הקוליסאום"

אפילו בקולסיאום, אחד משבעת פלאי עולם, מהאתרים ההיסטוריים החשובים ביותר בעולם אשר נמצא ברומא בירת איטליה, בחרו במזגן Innova 2.0 כמערכת היעילה והאסתטית ביותר למיזוג אוויר

אתר נופש פרדו

אתר נופש פרדו ממוקם על ים טוסקנה ובשטח של 36 דונם. שופץ לחלוטין בשנת 2014.
גם אתר נופש זה,בחר עבור 380 הבקתות שלו ביחידת Innova 2.0 ללא יחידה חיצונית. 

מלון מורדיני

מלון מורדיני הוא מלון בוטיק הממוקם על האי לה מדלנה.המלון אשר נמצא בגובה רב, בלב ההיסטורי של האי ונבנה במאה ה18 ביקש לשמור על העיצוב הייחודי ולהתקין מזגנים ללא יחידת חוץ.בעזרת יחידות Innova 2.0 ללא יחידה חיצונית נהנים אורחי המלון מקירור בקיץ וחימום בחורף מבלי לפגוע באסטיקה של הבניין.

מלון פיאצה סירולו

מלון פיאצה סירולו הממוקם בכיכר המרכזית של סירולו בחר במזגני Innova 2.0 ללא יחידת חוץ עם השפעה אסתטית מינימלית.

מלון בורגו דל קרבו

בלב ליבה של טוסקנה נמצא מלון דל קרבו.מלון מקסים זה מציע לינה באווירה קסומה בחדרים אלגנטים ומרוהטים, תוצאה של שיפוץ מקיף שנערך במלון כדי להפוך אותו לגן עדן אותנטי עבור אורחיו. כל החדרים במלון מצוידים ביחידות Innova 2.0 ללא כל השפעה על אסתטיקת הבניין.

בית נופש בקרואטיה

שיפוץ אלגנטי של בית נופש בקרואטיה. היחידות של Innova 2.0 מבטיחות את נוחות הקיץ ואת חימום החורף ללא כל יחידות חוץ ובהשפעה אסתטית מינימלית.


בית נופש בקרואטיה

שיפוץ אלגנטי של בית נופש בקרואטיה. היחידות של Innova 2.0 מבטיחות את נוחות הקיץ ואת חימום החורף ללא כל יחידות חוץ ובהשפעה אסתטית מינימלית.


Scroll to Top